KREDYTY

 

 1. Kredyty hipoteczne

Skorzystanie z rozwiązania jakim jest kredyt hipoteczny pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym lokum. Zdajemy sobie sprawę, iż wybór oferty konkretnego banku jest jedną z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy wszystkie kredyty dostępne na rynku – wspólnie wybierzemy ten najkorzystniejszy dla Ciebie.

W naszej ofercie kredytów hipotecznych posiadamy:

 • Mieszkaniowe kredyty hipoteczne,

 • Mieszkaniowe kredyty budowlano-hipoteczne,

 • Kredyty hipoteczne refinansowe,

 • Kredyty hipoteczne konsolidacyjne,

 • Pożyczki hipoteczne.

We wszystkich wymienionych powyżej kredytach zabezpieczenie spłaty kredytu stanowi wpis hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości, na rzecz kredytującego banku.

Mieszkaniowe kredyty hipoteczne oraz budowlano-hipoteczne to najczęściej wykorzystywane rozwiązania pozwalające na realizację marzenia o własnym mieszkaniu lub domu. Podstawową ich zaletą jest niskie oprocentowanie oraz długi okres spłaty, co pozwala na dopasowanie wysokości rat do Twoich możliwości finansowych. Za pomocą kredytu można sfinansować:

 • zakup domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym lub wtórnym,

 • zakup lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym na rynku pierwotnym lub wtórnym, w tym zakup mieszkania komunalnego/zakładowego/spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu,

 • budowę domu systemem gospodarczym lub z udziałem generalnego wykonawcy,

 • zakup działki budowlanej,

 • nadbudowę, przebudowę lub rozbudowę domu jednorodzinnego,

 • adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne,

 • remont/modernizację/wykończenie nieruchomości,

 • refinansowanie nakładów poniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na wyżej wymienione cele.

Kredyt hipoteczny refinansowy przeznaczony jest dla osób, które dokonały już inwestycji budowlanej/mieszkaniowej natomiast chciałyby zamienić swój obecny kredyt na tańszy, zmienić okres spłaty kredytu lub też uzyskać nowy kredyt w kwocie pierwotnie zaciągniętego kredytu uzyskując w ten sposób wolne środki na dowolny cel (w wysokości dotychczas spłaconych rat).

Kredyt hipoteczny konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób posiadających więcej niż jedno zobowiązanie, które chcą je połączyć w jeden kredyt o jednej racie i atrakcyjnym oprocentowaniu.

Pożyczka hipoteczna to rozwiązanie dla osób, które posiadają nieruchomość i potrzebują gotówki na dowolny cel udzielanej na bardzo korzystnych warunkach. Zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość. Koszt takiej pożyczki jest zdecydowanie niższy od kredytu gotówkowego, a okres spłaty może wynosić nawet 30 lat.

Kredyt/pożyczka hipoteczna może być udzielona osobom, które uzyskują dochody z tytułu:

 • umowy o pracę,

 • kontraktów,

 • działalności gospodarczej – wszystkie formy opodatkowania,

 • umów zleceń, umów o dzieło, z tytułu najmu nieruchomości,

 • udziałów w spółkach,

 • działów specjalnych produkcji rolnej,

 • emerytur i rent,

 • pracy poza granicami Polski,

 • obsługujemy także cudzoziemców oraz osoby z nie najlepszą historią kredytową.

Bezpłatnie policzymy Twoją zdolność kredytową, a następnie wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt hipotecznych spośród wszystkich oferowanych na rynku, dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb. Przedstawimy Ci wszystkie dostępne dla Ciebie oferty banków, wspólnie dokonamy ich analizy i porównania tak abyś ostatecznie to Ty mógł dokonać końcowego wyboru, a następie sprawnie przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

 1. Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz dodatkowych środków na dowolny cel? Kredyt gotówkowy to szybkie i łatwe rozwiązanie pozwalające na sfinansowanie Twoich bieżących potrzeb i realizację planów bez konieczności ujawniania celu kredytowania.

Kredyt gotówkowy to kredyt konsumpcyjny pozwalający na uzyskanie środków na dowolnych cel bez zbędnych formalności. Kredyt gotówkowy nie wymaga żadnych zabezpieczeń, a środki przyznawane są praktycznie od ręki.

Współpracujemy ze wszystkimi bankami Polsce i chętnie wyszukamy dla Ciebie najtańszy kredyt gotówkowy. Wspólnie dostosujemy ratę kredytu do Twoich możliwości. Dodatkowo, dopełnimy za Ciebie wszystkich formalności.

 1. Kredyty samochodowe

Kredyt samochodowy to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup samochodu za gotówkę. Dzięki kredytowi opłaty za kupno samochodu rozłożone są w równych lub malejących ratach, a zakupem można się cieszyć już w tej chwili – bez czekania i oszczędzania na przyszłe lata.

Kredyt samochodowy jest formą pożyczki gotówkowej udzielaną na zakup samochodu. Poza standardowym przeznaczeniem kredytu samochodowego jest on również przyznawany na zakup innych cennych ruchomości takich jak maszyny budowlane, motocykle, przyczepy, naczepy, ciągniki itp. To co wyróżnia kredyt typowo samochodowy od kredytu gotówkowego to nieco niższe jego oprocentowanie oraz fakt ustanowienia kredytowanego pojazdu jako zabezpieczenia spłaty kredytu. Wśród zalet kredytu samochodowego wymienia się:

 • Możliwość zakupienia wymarzonego pojazdu bez posiadania wymaganej kwoty,

 • Stosunkowo niewysokie wymagania w stosunku do kredytobiorcy - mniejsze restrykcje w obliczaniu zdolności kredytowej,

 • Niższe oprocentowanie niż w przypadku kredytów gotówkowych,

 • Możliwość kredytowania pojazdów zarówno nowych jak i używanych.

Jeżeli myślisz o zakupie samochodu zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie wysłuchamy Cię podczas wspólnego spotkania, zgromadzimy najważniejsze dane, a następnie pomożemy w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru konkretnego kredytu dopasowanego do Twoich możliwości.

 1. Leasingi

Leasing to szybki i bezpieczny sposób finansowania inwestycji. W ramach umowy leasingu strona finansująca przekazuje leasingobiorcy prawo do korzystania z przedmiotu leasingu na uzgodniony w umowie czas, w zamian za ustalone miesięczne raty leasingowe. Uproszczone procedury umożliwiają zawarcie umów leasingu w krótkim czasie i bez zbędnych formalności.

Leasing jest nowoczesną i efektywną ekonomicznie formą finansowania inwestycji skierowaną do przedsiębiorców. Przedmiotem leasingu mogą być zarówno auta, jak i maszyny, urządzenia, wyposażenie gabinetów lekarskich, sprzęt biurowy, nieruchomości itp. Skorzystanie z rozwiązania jakim jest leasing niesie za sobą szereg korzyści takich jak:

 • Obniżenie kosztów podatkowych – rata leasingowa jest kosztem uzyskania przychodu, a zatem zmniejsza ona podstawę opodatkowania,

 • Poprawa przepływów pieniężnych – przedsiębiorca nie musi angażować swoich zasobów finansowych w celu nabycia środków trwałych inwestycyjnych, a uzyskane w ten sposób wolne środki może wykorzystać na inne cele,

 • Elastyczność przy spłacie leasingu – warunki płatności rat leasingowych w zależności od profilu działalności firmy mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb przedsiębiorcy,

 • Niższe wymogi dokumentowe niż przy zastosowaniu alternatywnych źródeł finansowania,

 • Zdecydowanie niższe koszty nabycia środków trwałych inwestycyjnych niż w przypadku skorzystania z alternatywnych form finansowania takich jak np. kredyt gotówkowy.

Współpracujemy zarówno z bankami, jak i firmami leasingowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci kompleksową ofertę leasingu. Masz już ofertę leasingową? Przedstaw ją nam, a chętnie ją przebijemy i przygotujemy ofertę o korzystniejszych parametrach.

 1. Kredyty firmowe

Pozyskanie środków finansowych to jeden z kluczowych problemów każdego przedsiębiorcy. Każda firma na rynku potrzebuje kapitału aby móc sprawnie funkcjonować. Ubiegając się o kredyt dla firm nie musisz pokazywać bankowi Twoich osobistych dochodów i zobowiązań, a jedynie obroty Twojej firmy.

Kredyty firmowe bez względu na profil prowadzonej działalności są jednym z głównych źródeł finansowania przedsiębiorstw. Planując inwestycje, przeprowadzając infrastrukturyzację, kupując nowe samochody i maszyny, czy szukając środków na start działalności firmy z pomocą przychodzą nam banki, które oferują sporo korzystnych kredytów. Korzystanie z zewnętrznych źródeł finansowania daje przedsiębiorcom szansę na utworzenie nowej firmy, poprawę bieżącej płynności finansowej oraz na dalszy rozwój działalności.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kredytów dla firm przeznaczonych zarówno na finansowanie bieżącej działalności, finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, jak i na rozwój nowo powstających przedsiębiorstw.

 
Wróć do strony głównej